دانلود فیلم

banner ads
  • مهدی
  • دوشنبه 25 اسفند 1399
  • 18956 بازدید
  • 0 نظر

دانلود سریال دراکولا رایگان

دراکولا یا هیولا ۲ فصل دوم به کارگردانی مهران مدیری است.سریال دراکولا ادامه ی سریال هیولا که فصل ۲ دوم این سریال به نویسندگی امیر برادران است و خانواده شرافت به کلی حذف شده است و داستان جذاب تری با ژانر کمدی سیاسی از این کارگردان محبوب را تجربه خواهیم کرد.

بازیگران سریال

ویشکا آسایش، احسان امانی، محمد بحرانی، سیما تیرانداز، بهنام تشکر، گلاره دربندی، مرتضی زارع، شکیلا سماواتی، نیما شعبان نژاد، گلاره عباسی، اندیشه فولادوند، مهران مدیری، مرجان مومنی، فرنوش نیک اندیش , حامد وکیلی

خلاصه داستان سریال دراکولا

این سریال در واقع فصل دوم هیولا حساب می شود اما ادامه ای بر خانواده شرافت نیست و موضوع جدیدی را بر اساس ادامه پول‌شویی کامروا در قالب موسسه خیریه خلق می کند. ژاله کبیری همسر جدید کامران کامروا که سه سال است با او ازدواج کرده برای او جشن تولد گرفته و همه آشنایان و دوستان را دعوت کرده تا ثروت خود را برای دیگران به نمایش بگذارد. کامران کامروا هم موسسه خیریه جدیدی برای کودکان کار راه‌اندازی کرده و مانند گذشته به پولشویی مشغول است و مهیار مهرافزون را به استخدام خود درآورده. مهمانی باشکوهی برپاست و ما با دوستان و خانواده جدید کامروا آشنا می‌ شویم.

نقد و بررسی سریال

دراکولا در واقع ضعیف تر شده ی هیولا به نظر می رسد، یکی از قوی ترین دلیل این اتفاق جدا شدن پیمان قاسمخانی از همکاری مجدد با مهران مدیری است. یک دلیل دیگر تکراری شدن سیاسی کمدی های مهران مدیری البته بدون حضور فرهاد اصلانی است که مخاطب، تیکه های خنده دار تکراری را حدس میزند و همانند سریال خوب بد جلف دیگر منتظر چیز جدیدی از سریال نیست.

هیولا که در زمان پخش عنوان پربیننده‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی را بدست آورد، توانست با رویکردی طنزآمیز، مشکلات ناشی از اختلاس و مفاسد اقتصادی را به نمایش بگذارد؛ این سریال همچنین در بیستمین دوره جشن حافظ جوایزی چون بهترین سریال، کارگردانی و فیلمنامه را کسب کرد و به یکی از موفق‌ترین محصولات نماوا تبدیل شد؛ مهران مدیری در سریال دراکولا بار دیگر علاوه بر حضور در برابر دوربین، کارگردانی این مجموعه را نیز برعهده داشته است؛ سریال توسط امیر برادران نوشته شده که پیش از این زیر نظر پیمان قاسم خانی، نویسندگی سریال هیولا را نیز بر عهده داشت.

 

دانلود سریال دراکولا

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها